zavřít

Datadisk Il-2 Sturmovik: Forgotten Battles

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Stalo se tradicí, že k úspěšným hrám vycházejí s odstupem nějakého času datadisky.

Nejinak tomu bude i u nejlepšího leteckého simulátoru poslední doby, u Il-2 Sturmovik. Jeho oficiální datadisk nazvaný Forgotten Battles nám přiblíží dosud nepoznané letecké bitvy nad finskou frontou během finsko-ruské války a pak nás zavede do okolí jezera Balaton v Maďarsku, kam bude situována druhá kampaň. Obě kampaně přinesou 10 jednotlivých misí a 5 misí pro multiplayer.


další nové obrázky

Možná důležitější než samotné kampaně jsou nová letadla, která budeme na obloze potkávat nebo ve kterých si přímo zalétáme. Ve finském letectvu potkáme Bristol Blenheim MK I, Bristol Blenheim MK IV, Fiat G-50 a Morane MS.406, dále pak IL-4, SB, Bf-110C, Bf-110G a v maďarský Me-210Ca-1. Přímo zalétat si budeme mít možnost v Ju-87G-1, FW-190D-G, LA-7, I-153, Hurricane Mk IIB a Hurricane Mk IIC a v několika dalších variacích Bf-109. Od jiných tvůrců je pak pravděpodobný přídavek v podobě zapůjčovaných P-40 nebo archaických Brewster Buffalo. Zkrátka příznivci tohoto skvělého leteckého simulátoru se mají na podzim na co těšit.
zdroj: ToTheGame

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.