zavřít

Datadisk Everquest: The Serpents Spine

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sony Online Entertainment připravuje pro hráče původní masivně multiplayerové fantasy RPG Everquest nový a snad prý i poslední datadisk, který nese podtitul The Serpent's Spine.

zdroj: Archiv

Tento addon, do něhož můžete nahlédnout prostřednictvím naší galerie, by měl být k dostání exklusivně formou downloadu za bezmála 30 dolarů letos v září.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Hráči se s ním dočkají po třech letech poprvé úplně nové rasy zvané Drakkin. Její původ spočívá v krvi lidí a draků, jež byla smíšena za účelem ochrany budoucnosti celého dračího druhu. Dále addon zajistí další růst vašeho hrdiny, a to až do úrovně 75, naučí vás novým kouzlům a schopnostem, představí vám nové startovní město, tzv. Crescent Reach, otevře brány do spousty nových oblastí k prozkoumání, uvede nové NPC do děje a v neposlední řadě odhalí i nějaké nové, interaktivní a destrukci podléhající objekty.
zdroj: FiringSquad

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.