Darwinia - nová hra od Introversion Software
zdroj: Archiv

Darwinia - nová hra od Introversion Software

25. 8. 2004 23:23 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Vývojářská společnost Introversion Software, kterou před necelými třemi lety "proslavila" hackerská simulace Uplink, nyní pracuje na svém dalším unikátním projektu - akční strategické hře s názvem Darwinia.

K jejímu vydání by mělo dojít někdy na začátku příštího roku. Darwinia bude představena na letošní EGN (European Games Network) v Londýně, na stánku společnosti Pinnacle Software. Bude tam k dispozici dokonce její hratelná verze. Zda se dema dočkají i lidé, kteří nebudou mít možnost EGN navštívit, není v tuto chvíli jasné. Zatím se tedy budete muset spokojit pouze s několika prvními screenshoty.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Darwinia má kombinovat prvky rychlé akce se strategickým plánováním boje. Pokud vás poněkud zaskočilo její grafické provedení, je to tím, že tvůrci sáhli po stylu retro z 80. let minulého století a nechali se inspirovat klasikou jako je Tron nebo Defender. Příběh titulu pojednává o jakýchsi kočovných skřítcích, kteří se ocitli zachyceni v moderním 3D světě. Darwinia je surrealistickým místem obývaným ikonickými skřítky z videoher uplynulých dvaceti let. Je to svět zmítaný válkou a na pokraji sebe-destrukce. Zvlášť pak v momentě, kdy dojde k obležení kdysi mírumilovných Darwinianů Rudým virem... Více se o této hře dozvíte na jejích oficiálních stránkách.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články