zavřít

Dark Matter (arcade) - remake arkády Asteroids

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská společnost Meridian4 ohlásila, že podepsala celosvětovou vydavatelskou smlouvu s vývojářským týmem Big Toe Software ohledně jeho arkádové střílečky s názvem Dark Matter.

Kdybyste zapátrali v našem archivu, našli byste ještě jednu takto pojmenovanou hru, s podtitulem The Baryon Project, ovšem ta byla trochu jiného žánru a časem se po ní úplně slehla zem. Dark Matter od Big Toe má být remakem klasické arkády Asteroids, což byla v roce 1980 údajně jedna z komerčně nejúspěšnějších her. Vyznačovala se jednoduchou grafikou a adrenalinovou návykovou hratelností.


Nová Dark Matter má na výše zmíněných přednostech původní arkády stavět s využitím současných technologií a nové grafiky. Těšit se můžete na zběsilou akční jízdu galaxií plnou nepřátel a nebezpečných asteroidů, a jelikož jde o arkádu, tak také na účinné zbraňové upgrady. Kampaň má zahrnovat 30 různých intergalaktických misí. Dále tu bude Challenge mód, ve kterém budete vzdorovat nekonečnému náporu nepřátel ve snaze získat co nejvyšší skóre. Hra má podporovat ovladač pro Xbox 360. K dispozici bude online i v kamenných obchodech. Meridian4 pro ni nyní hledá distribuční partnery po Evropě a Asii. Na oficiálních stránkách projektu si můžete stáhnout hratelné demo.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.