zavřít

Další výlet na HomePlanet

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ruský vývojový tým Russobit-M a Revolt Games uvolnili další nové obrázky z jejich nadcházející 3D vesmírné simulace pojmenované HomePlanet.

Pokud se pustíte do této hry, stanete se součástí nekonečného vesmíru, který už si lidstvo podmanilo. Ale protože lidé jsou rasa chamtivá a samotný kosmos jim je malý, brzy dojde k rozpadu společnosti na několik mezi sebou válčících klanů. Hráči se pak na své cestě za nalezením domova budou muset potýkat s nejrůznějšími nástrahami nevyzpytatelného vesmíru.


další nové obrázky

V HomePlanet se seznámíte s krutými protivníky z jiných klanů, vyzkoušíte si ovládání různých (až 60) druhů vesmírných korábů a budete pátrat po nových technologiích. Během 20 misí propojených nelineárním příběhem občas narazíte na nejednu humanoidní neznámou rasu. Na HomePlanet se můžete těšit v květnu 2002.
zdroj: Avault

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.