zavřít

Další útok Massive Assault

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Před několika dny jsme vám poprvé představili připravovanou 3D strategii Massive Assault, kterou se snaží vytvořit rusko-americké studio Wargaming.net.

Naše galerie zaznamenala další sadu nových bojovně laděných screenshotů, a tak se můžete podívat, jak se za těch pár dní vývojáři pohnuli.


nové obrázkykompletní galerie

Hra je poháněna originálním 3D enginem a o nic jiného než o válčení v ní nepůjde. Hlavním cílem Massive Assault se stal totiž boj o globální dominanci. Podle oficiálních stránek se v současné době tvůrci zaměřili především na umělou inteligenci, zvukové efekty, interface design, osvětlení terénu a přípravení serveru pro hraní přes Internet. Massive Assault by měl zaplavit obchody už někdy na začátku 2003.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.