zavřít

Další ukázky ze STALKER: Oblivion Lost

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

GSC Game World opět vypustili několik nových ukázek ze svého nadcházejícího titulu inspirovaného mj.

i dílem bratří Strugackých - S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost. Jak jsme vás před pár dny informovali, byla hra předváděna na konferenci vývojářů v San Jose, a to na grafických kartách GeForce FX 5200 a 5600 od společnosti NVidia. Tyto obrázky pocházejí právě z verze, která byla na této konferenci demonstrována.


nové obrázkykompletní galerie

S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost vás vsadí do role jednoho z mnoha odvážlivců, kteří se vydávají do životu nebezpečné zóny vzniklé již druhým selháním jaderné elektrárny v Černobylu. Tito hrdinové si říkají stalkeři, v zóně hledají všechno, co by mohli prodat a jsou rozděleni do několika frakcí, které mají různý řád a priority. Vy budete z počátku vybaveni pouze malou pistolí, což byste se měli pokusit co nejrychleji změnit hledáním různých artefaktů a jejich prodáváním chtivým vědcům. Nejen zbraně jsou však vaší prioritou, zóna nezná slitování a tak bude ve vašem zájmu si za nabyté peníze kupovat i další ochranné vybavení a nástroje, které by vám pátrací akci zjednodušily. Každou zbraň ve hře, a bude jich okolo 30 typů, bude možné nějak modifikovat či opatřovat nějakým příslušenstvím, jako je např. dalekohled. Na tom, jak dobře budete vybaveni, závisí i prostor, do kterého postupně získáte přístup. Více se o této hře dozvíte z našeho interview s vývojáři a mnoha dalších zpráv v archivu. Navštívit můžete také oficiální stránky hry.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.