zavřít

Další Serious Sam screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S blížícím se vydáním hry Serious Sam v půlce března přibývá na internetu nových...

zdroj: Archiv

S blížícím se vydáním hry Serious Sam v půlce března přibývá na internetu nových obrázků, několik nových kousků se dnes podařilo získat VoodooExtreme.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Tato akční střílečka od chorvatského CroTeamu, která se svým pojetím vrací zpátky ke starému dobrému Doomu, vypadá čím dál lépe a ani zmlsaní redaktoři herních serverů, kteří obdrželi betaverzi Serious Sam, chválou obvykle nešetří. Pokud vás obrázky zaujaly, můžete si stáhnout několik videoukázek z DailyRadar nebo si přečíst naše první dojmy z posledního dema. zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.