zavřít

Další screeny z Black Moon Chronicles

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Black Moon Chronicles bude další RPG z řady online her.

zdroj: Archiv

Tato hra je navíc ještě ručně malovaná, což je vidět i na všech obrázkách v naší galerii a samozřejmě také na osmi nových přírůstcích, které jsme dnes přidali.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Ti, kteří se zapojí do cartoonovky Black Moon Chronicles, budou vtaženi do světa plného nejrůznějších dobrodružství, hádanek, akcí a zajímavých míst na prozkoumání. Sami anebo v týmu s jinými hráči pak budete plnit napínavé úkoly. Každá z postaviček přitom bude ovládat specifická kouzla a bojové techniky. Přesné datum vydání hry zatím stále není známo. Pro Vás, kteří o této hře slyšíte poprvé podotýkám, že Black Moon Chronicles byla již jednou odložena.
zdroj: BluesNews zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.