zavřít

Další obrázky z Tribes 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud by se měly vybírat momentálně nejčastěji uveřejňované screenshoty na internetu, pak by to musely vyhrát obrázky z Tribes 2.

zdroj: Archiv

Není se co divit, protože hra vyjde co nevidět a vypadá velice slibně. Z každých nových obrázků je vidět obrovská volnost pohybu po mapě, což by měla být jedna z největších předností hry. Tribes 2 si staví opravdu velké cíle, totiž konkurovat hrám jako Quake 3 a Unreal Tournament, a nutno podotknout, že potenciál na to má. Počkejme si zhruba ještě měsíc, kdy by se už hra mohla konečně objevit.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.