zavřít

Další datadisk pro Morrowind: Bloodmoon

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Bethesda Softworks se dnes nechala slyšet, že chystá již druhý datadisk pro oblíbenou RPG The Elder Scrolls III: Morrowind, kterou jste si i vy zvolili jako nejlepší hru v tomto žánru za loňský rok.

Přídavek se bude jmenovat The Elder Scrolls III: Bloodmoon a vydán by měl být v květnu. The Elder Scrolls III: Bloodmoon vás přenese na ledový ostrov Solstheim, který by říše ráda stanovila novou důlní kolonií. Celý tento podnik je však ohrožen jakousi věštbou Bloodmoonu a různými zvěstmi mezi werewolvy.


nové obrázkykompletní galerie

Vaše cesta lodí na sever od místa zvaného Vvardenfell vás zavede do zcela nového světa lesů a hor pokrytých sněhem a ledem. V této solstheimské divočině zažijete sněhové vánice, potkáte řadu nových monster a kreatur, včetně sněžných trollů, vlků, přisluhovačů ledu atd. Na vás bude rozhodnutí, zda se ujmete obrany a stavby kolonie, a také likvidace werewolvů, anebo se přidáte na jejich stranu a stanete se jedním z nich, což vám otevře nové herní možnosti. Termín vydání Morrowind: Bloodmoon byl stanoven na květen.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.