zavřít

Další 3D Mark 2001 screeny

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První tři obrázky z připravovaného benchmarku 3D Mark 2001, na které se můžete podívat zde, vzbudily na internetu celkem velký ohlas a tak bylo nasnadě, že se po chvíli objeví další.

Ten čas právě nadešel a sajtě GA-Source se podařilo od MadOnionu získat další tři screenshoty, které sice nevypadají tak impozantně jako ty předchozí, ale stále je na co se dívat:


Hlavním rozdílem 3D Marku 2001 oproti poslední verzi s označením 2000 bude využití nové verze MAX-FX technologie optimalizované pro DirectX 8. To však neznamená, že nový benchmark poběží jen na hardware podporujícím DX8 - autorům programu z MadOnionu jde podle jejich vlastních slov o co nejširší kompatibilitu, takže 3D Mark 2001 spustíte takřka na čemkoliv, jen se stejně jako dříve některé testy jednoduše vynechají.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.