Da Vinci Code vs. Secrets of Da Vinci
zdroj: tisková zpráva

Da Vinci Code vs. Secrets of Da Vinci

9. 2. 2006 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Příznivcům bestselleru Dana Browna - Da Vinciho kód (Da Vinci Code) - jistě neuniklo, že se na jeho motivy brzy dočkáme filmu.

Premiéru by měl mít letos v květnu a zhruba v tu samou dobu chystá společnost Take Two Interactive vypustit stejnojmennou, převážně akční hru pro konzole a PC. Jejím vývojem se zabývá studio The Collective, vývojářská divize společnosti Foundation 9 Entertainment, se kterou spolupracuje i designér známé Broken Sword, Charles Cecil. Pokud jste četli původní román, určitě si umíte představit, s čím se v nové hře budete potýkat. Všechno se to bude točit okolo tajných společenství, dávných tajemství a vypočítavých odplat... V naší galerii můžete shlédnout sadu screenshotů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Zároveň pro vás dnes máme ještě pár nových ukázek z jiného titulu podobného názvu - Secrets of Da Vinci: The Forbidden Manuscript, dříve známého jako Da Vinci Experience. V tomto případě jde o investigativní adventuru, na jejímž vzniku se podílí týmy Elektrogames, TotM Studio, Kheops Studio a Mzone Studio. Vydávat ji bude společnost Nobilis, a to už v dubnu. Narozdíl od výše zmíněného projektu tento nijak nevychází z fiktivního románu Dana Browna, zato se přímo dotýká života mistra Leonarda Da Vinciho a samozřejmě i tajemství, která vkládal do svých geniálních děl.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Secrets of Da Vinci je pojata z perspektivy vlastních očí a využívá stejný engine jako ECHO: Secrets of the Lost Cavern nebo VOYAGE. Kromě nových screenshotů v galerii, dnes můžete shlédnout také nový trailer. Update 10.2. - do galerie přidáno mnoho nových obrázků ve vyšším rozlišení než ty předešlé.

korgull

Nejnovější články