zavřít

Čtyřnohý pomocník ve SPECNAZ: Project Wolf

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Slovenský relativně mladý a nepříliš početný tým Byte Software je zaneprázdněn vývojem taktické akční střílečky, která dostala název SPECNAZ: Project Wolf.

Hlavní myšlenkou této hry je tajný ruský vojenský program - vlci špičkově trénovaní pro bojové situace. V 60% misí bude hráčům takový čtyřnohý pomocník velice nápomocný, neboť bude schopen rozeznat několik základních rozkazů a nosit speciální vybavení. Bude se hodit zejména pro akce, při kterých je třeba se dostat do míst člověku nepřístupných, zlikvidovat neslyšně strážce objektu, anebo když je nutné někam bezpečně doručit bombu. Co se týče právě zbraní, snaží se tvůrci dosáhnout velice realistického dojmu - některé kousky můžete vidět v naší galerii. Paradoxně však nemají žádnou reálnou předlohu k dispozici a tak vycházejí pouze z dostupných informací z dokumentů o zbraních.

SPECNAZ bude obsahovat kampaň rozdělenou do pěti částí podle míst, kde se budete nacházet - Irán, Jemen, Afghánistán, Uzbekistán, Myanmar. Celkově vás čeká asi 40 misí. Navíc podle toho, jak se vám podaří svou cestu dokončit, se prý může teoreticky počet misí zvětšit ještě o polovinu. To, oč v celé hře jde, jsou atomové hlavice ztracené během přepravy do Ruska. V rámci jejich hledání bude nezbytné zlikvidovat také teroristickou síť zvanou Abu Nidal na jejich základnách v Iránu.

Hráč, coby člen SPECNAZ týmu, může rovněž při protidrogovém zátahu na Myanmaru počítat s pomocí speciálních jednotek DELTA FORCE. Cíle jednotlivých misí odehrávajících se jak ve dne, tak v noci a za různého počasí, budou následující: eliminovat, zničit, zachránit, získat, prozkoumat nebo něco někam zabudovat. Důležitou součástí projektu SPECNAZ: Project Wolf bude samozřejmě multiplayer, který má zahrnovat pět základních módů. V některých z nich budete moci s jinými hráči i spolupracovat. Termín vydání hry nebo distributor zatím není v dohlednu, ale dnes byly spuštěny oficiální diskusní fóra ve slovenštině.
zdroj: TS, Tiscali.de

ko

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.