zavřít

CT Special Forces: Fire For Effect

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tři nové obrázky a také informaci, že byl zahájen provoz nových oficiálních stránek, přinášíme všem, kdo čekají na další pokračování akční série CT Special Forces - Fire For Effect.

Jak jste se mohli dozvědět již dříve, jde o první díl, který bude ve 3D. Hráč bude moci ovládat dvě rozdílné postavičky - specialistu na přesnou střelbu, volný pád a plížení označovaného jako Owl a experta na těžké zbraně a přímé souboje Raptora.


CT Special Forces: Fire For Effect slibuje stoprocentní, napínavou akci a zábavu. S oběma hlavními hrdiny procestujete celý svět. pohybovat se budete v rozmanitém prostředí, interiérech i exteriérech. Užijete si i seskoky z letadla (viz ukázky). Nepřátelé na vás budou zkoušet různé finty a nevyhnete se ani střetu s jejich kápem. K dispozici budete mít pěkný arzenál, včetně zbraní, které prý dosud nikde jinde k vidění nebyly (např. puška střílející za roh, elektro-magnetické granáty, ad.). Vydání hry je naplánováno na konec března. Objeví se ve verzích pro PC, PS2 a Xbox.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.