zavřít

CSI: Crime Scene Investigation

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jestli rádi řešíte různé detektivní zápletky, pak se vám možná zalíbí nadcházející first-person adventura od UbiSoftu, z níž vám nabízíme pár nových screenshotů.

Hra se jmenuje CSI: Crime Scene Investigation a vychází z jednoho detektivního televizního seriálu CBS. Ubisoft ji plánuje vypustit na jaře 2003.


nové obrázkykompletní galerie

Hráč se bude moci vžít do role člena vyšetřovacího týmu CSI z Las Vegas. Být agentem není nic jednoduchého, ale nezoufejte, nebudete v tom sami. Po vašem boku budou i kolegové Grissom, Catharine a ostatní zbytek týmu. I tak se ale připravte na velký nápor na vaše nervy a intelekt, neboť výslech svědků, zajišťování místa činu a další podobné záležitosti, které vás mají dovést k pachateli trestného činu, nebudou zrovna procházkou růžovým sadem.
zdroj: Worthplaying

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.