zavřít

Crashday - Stunts a Carmageddon v jednom

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po delší době tu máme opět nové ukázky ze závodní hry Crashday, která vám ne náhodou připomene klasiku s názvem Stunts.

Crasday bude v průběhu příštího roku vydána ve verzích pro PC, Xbox a PS2. Jejím vývojem se zabývají studia Moon Byte a Replay. Kromě nových obrázků dnes tvůrci vypustili také vzorek zvuku, který si můžete stáhnout na oficiálních stránkách projektu.


nové obrázkykompletní galerie

Crashday je inspirována nejen již zmíněnou hrou Stunts, ale také neméně známým hitem Carmageddon. Slibuje realistickou fyziku, celou škálu rozličných herních módů, absolutní volnost pohybu a v neposlední řadě i skvělý editor tratí, abyste si mohli sami navrhnout vlastní mapy. Jedním z herních módů bude mód kariéry, ve kterém se ve snaze být nejlepším ze všech budete účastnit ilegálních soutěží, soubojů muže proti muži (v tomto případě spíše auta proti autu) a vyloženě demoličních potyček. V průběhu celého tohoto akčního dobrodružství se postupně dostanete k lepším vozům a součástkám.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit
 • hra MediEvil (PS4)

  Plnohodnotný remake legendární akční adventury, která před ...

  949 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.