Crackdown - spravedlnost po vašem
zdroj: tisková zpráva

Crackdown - spravedlnost po vašem

3. 1. 2007 12:12 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Jestliže jste četli naši poslední zprávu týkající se akční hybridní hry Crackdown, vlastníte ještě k tomu Xbox 360, pro nějž je tento titul studiem Real Time Worlds vyvíjen a máte také přístup k Xbox Live Marketplace, pak nejspíš s napětím očekáváte před Vánocemi slíbené hratelné demo, jehož vydání bylo ohlášeno na 18.

ledna. Pro případ, že by vás tato informace minula, připomínám, že by mělo jí o ukázku singleplayeru, stejně jako online kooperace. Plná hra by pak měla dorazit a pulty obchodů 20. února. Ale do té doby ještě zbývá času dost a ten nyní můžete alespoň z malé části vyplnit prohlížením nových screenshotů z Crackdown v naší galerii.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Hra Crackdown patří mezi ostře sledované projekty, a to už jen proto, že na jejím vývoji podílí legendární herní designer Dave Jones, kterého byste našli podepsaného také pod GTA nebo Lemmings. Ostatně právě ke GTA je Crackdown často přirovnávána. Má totiž hráčům nabídnout minimálně stejně tak otevřený herní svět a volnou hratelnost, korunovanou navíc možností kooperativního vyžití. Hráči zde budou stát na straně spravedlnosti, avšak způsob, jakým se jí budou domáhat bude tak trochu netypický. Povoleno bude naprosto vše. K dispozici vám budou nejrůznější zbraně, vozidla, ale také veškeré objekty nacházející se kolem vás. Vaše řádění má doprovázet více než stovka licencovaných hudebních nahrávek. Více oficiální stránky.
zdroj: WorthPlaying

korgull

Nejnovější články