Conan, Voodoo Islands, Savage obrázky
zdroj: tisková zpráva

Conan, Voodoo Islands, Savage obrázky

18. 7. 2003 18:18 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Minulé tři středeční noci na Nově se nesly ve znamení Arnolda Schwarzeneggera a dvě z nich patřily i jím ztvárněné postavě neohroženého bojovníka Conana.

Vývojáři ze společnosti Cauldron si tyto filmy a zejména pak Barbara Conana oblíbili natolik, že se jím jali inspirovat při tvorbě nadcházejícího akčního projektu s názvem Conan: The Dark Axe, ze kterého vám nabízíme několik nových ukázek. Inspirace známým filmem došla dokonce tak daleko, že vám titul bude moci i nabídnout hudební doprovod kombinující originální kousky s původní hudbou z filmu. Hra poběží na speciálně vyvinutém enginu podporujícím spoustu efektů a má být rozdělena do několika kapitol situovaných do různých prostředí (vnitřní i vnější prostory), v nichž se budou pohybovat nejrůznější kreatury. Conan bude vedle akce obsahovat řadu adventurních prvků (puzzle), ale také prvky RPG (vývoj postavy).

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
Conan galerie  ||  Voodoo Islands galerie  ||  Savage galerie

Velmi stresující prý bylo několik posledních týdnů ve společnosti Spirit, která se v současné době zabývá vývojem (rovněž) akčního projektu s názvem Voodoo Islands. Ptáte se proč se ubozí němečtí tvůrci tolik stresovali? Protože dokončovali betaverzi svého titulu, a právě z ní také pocházejí naše dnešní nové screenshoty. V této hře se coby jeden chudý pirát vydáte do světa plného nebezpečí a nástrah, budete bojovat s nesčetnými monstry a objevovat skrytá tajemství. Na to vše si ovšem budete muset ještě chvíli počkat, a to nejspíš až do podzimu.

Savage: The Battle for Newerth, tak se celým názvem jmenuje akční online real-time strategické dílo pocházející z dílen vývojářského týmu iGames. Ač se to podle galerie, kam dnes přibylo také několik nových ukázek, nemusí zdát, bude se děj této hry odehrávat ve velmi vzdálené budoucnosti. Země totiž prošla něčím, co ji vrátilo zpět do její původní a dosti divoké podoby. Prostě se ocitnete ve světě, kde vládne právo silnějšího, neboli právo džungle.
zdroj: homepagehomepageAV

korgull

Nejnovější články