Máte námět či připomínku? Napište nám
Conan - jaké je tajemství oceli?
zdroj: Archiv
Obrázky

Conan - jaké je tajemství oceli?

24. 8. 2003 19:19 | autor: Redakce Games.cz |

Na Xbox, GameCube, PS2 i PC letos míří third-person akční adventura inspirovaná známými fantasy filmy s Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli.

CONAN, jak se nový projekt slovenského vývojářského týmu Cauldron jmenuje, bude obsahovat i některé prvky RPG a poběží na speciálně pro tuto hru navrženém enginu. Bude to příběh o legendárním barbarském válečníkovi, obdivovaném lidmi celého světa. Během svého života se setkal s nejedním nebezpečím, a to i takovým, které bylo nadpřirozeného původu. Nahlédnout do jeho života můžete prostřednictvím naší galerie, kam dnes přibylo pár nových screenshotů.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Hra bude převážně akční a tvůrci slibují, že v ní najdete i řadu nepřátel, se kterými jste se dosud v jiných hrách ještě nesetkali. Již zmíněné RPG prvky umožní hrdinovi získávat zkušenosti a učit se novým, ještě mocnějším technikám boje, apod. Kromě toho se můžete těšit rovněž na různé logické hádanky a léčky. CONAN vám nabídne mnoho různých bojových arén, do kterých budete moci vstoupit buď přímo v roli samotného velkého Conana, nebo s vlastnoručně vytvořenou postavičkou speciálně navrženou pro tento herní mód. Během vaší cesty tímto fantasy světem vás bude doprovázet originální muzika kombinovaná s monumentální hudbou z filmu Conan Barbar.
zdroj: gengamers

korgull

Nejnovější články