Commandos 3: Destination to Berlin se hlásí
zdroj: Archiv

Commandos 3: Destination to Berlin se hlásí

29. 3. 2003 11:11 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Po velmi dlouhé době o sobě opět dali vědět Pyro Studios se svým na léto chystaným projektem Commandos 3.

Kromě toho, že se díky nim rozrostla naše galerie o čtyři nové screenshoty z této hry, dozvěděli jsme se navíc pár zajímavých informací. Celý název nového pokračování série taktických strategií je Commandos 3: Destination to Berlin, čímž se tento titul zařadil do zástupu her, jejichž název byl v poslední době více či méně pozměněn. Výprava, na kterou se spolu se svým oddílem vydáte, bude tou nejnebezpečnější v dějinách celé série. Navíc povede mnohem hlouběji do nepřátelského území.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Se svou strhující detailní grafikou a naprosto neúprosnou hratelností povznesou Commandos 3 celou sérii zase o nějaký ten stupínek výše. Hra je vybavena novým interiérovým enginem, díky kterému budete moci herní prostředí otáčet nebo přibližovat a oddalovat. Připravte se i na to, že nepřátelské bombardování způsobí jistou destrukci vašeho okolí a vy byste měli být schopni na to reagovat patřičnou změnou taktiky.

Celá struktura hry byla renovována. Commandos 3: Destination to Berlin se bude moci pochlubit detailnějšími menšími herními mapami, poskytujícími mnohem větší prostor akčněji orientovaným misím, které tvoří část kampaně. Budete muset čelit novým herním situacím, jako jsou různé léčky, napadení či bossové daných levelů. Kampaně vám hra nabídne tři hlavní - Stalingrad, Normandie a Střední Evropa. Každá z nich zahrnuje spoustu různých taktických situací. V jakém pořadí se jich zúčastníte, bude záviset jen na vás. Můžete se těšit na v sérii dosud neviděné scénáře. V jejich rámci zavítáte na bojiště východní fronty, přímo do srdce Říše a gestapáckého velitelství v Berlíně i na pláž Omaha v osudný Den D. Úplně poprvé v celé sérii vám tento titul také nabídne multiplayerový mód zvaný "deathmatch" s možností účasti až osmi hráčů.
zdroj: BluesNews

korg

Nejnovější články