Combat Mission, Shadow Ops, Hegemonia
zdroj: tisková zpráva

Combat Mission, Shadow Ops, Hegemonia

27. 8. 2003 20:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Combat Mission: Afrika Korps pocházející z dílen vývojářského týmu Battlefront.com má být skutečnou 3D simulací taktického vedení bojů za 2.

světové války a kombinovat prvky tahové s real-time. Vyjít má do konce tohoto roku, a to nejen pro PC, ale také pro Mac. Tento titul vás zavede do oblasti Středomoří - Severní Afrika, Itálie, Kréta a Sicílie během let 1940 - 1945. Hra je postavena na stejném enginu, na kterém běžela i Combat Mission: Barbarossa to Berlin. V naší galerii najdete velkou kupu nových screenshotů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
Combat Mission galerie  ||  Shadow Ops galerie  ||  Hegemonia galerie

Shadow Ops: red Mercury je nový FPS pro Xbox a PC vyvíjená týmem Zombie Studios. Její vydání je očekáváno až v létě 2004, už nyní se však postupně plní naše galerie různými ukázkami z této hry. Tématem tohoto projektu je honba za teroristy, a to po takových zemích, jako je Kongo, Sýrie, Kazachstán nebo Čečensko. Hráč bude schopen nést najednou čtyři z celkových 12 možných zbraní, mezi nimiž naleznete pistole, granáty i těžké zbraně. Hra bude vybavena i multiplayerem s několika herními módy jako DM, CTF, týmové módy nebo jeden podobný módu "Hunted" z HL. První se má objevit verze pro Xbox, teprve pak bude následovat verze pro PC.

Vesmírná 3D RTS Haegemonia: Legions of Iron jistě není našim pravidelným čtenářům neznámá. Čtete-li naše stránky opravdu pozorně, už jste před nedávnem narazili i na informaci, že pro tuto svou hru chystají Digital Reality nový datadisk s názvem Hegemonia: Solon Heritage. Vypuštěn by měl být letos v zimě a přinést s sebou jednu novou kampaň, 15 map pro single- i multi-player, samozřejmě i nové vesmírné lodě, postavy a další vylepšení, která se mj. dotknou také umělé inteligence poradců. Než se o addonu dozvíme více, zavítejte aspoň do naší galerie, kde jsou k vidění další nové screenshoty, nebo mrkněte na trailer ze včerejška.

korgull

Nejnovější články