zavřít

Colin McRae Rally 3, Delta Force, Etherlords II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jestli máte chvíli času a také náladu podívat se s našimi galeriemi do různých koutů světa a s některými dokonce i do světů fantastických, můžete začít například u hry Colin McRae Rally 3.

Tento titul slibuje realističtější a detailnější zpracování modelů vozidel než jeho předchůdci. Když už byla řeč o cestování, na rychlých kolech 16 různých automobilů se podíváte do takových zemí jakou jsou Japonsko, Španělsko, Finsko, Švédsko, USA, Řecko, Británie nebo Austrálie. Podle prvních dojmů, které se objevily na Eurogameru, bude hráč potřebovat hlavně trpělivost, bude muset umět dobře řídit a výrazně se zde uplatní i jistá dávka neústupnosti. Vydání Colin McRae Rally 3 je naplánováno na 25. říjen 2002 pro Xbox a začátkem příštího roku ve verzi pro PC.

    


Colin McRae Rally 3 galerie  ||  Delta Force galerie  ||  Etherlords II galerie

Až budete mít toho ježdění dost, zastavte v galerii ke hře Delta Force: Black Hawk Down, která vás okamžitě přenese do Somálska roku 1993. Dejte si však pořádný pozor, ať nepřijdete k nějaké úhoně, neboť v těchto končinách zuří nefalšovaný konflikt. To je ostatně patrné i z nových obrázků. Týmová taktická střílečka vás postaví do role jednoho ze členů různých speciálních jednotek, jako jsou "Delta Force, U.S. Army Rangers, 10th Mountain Division a Night Stalkers". S nimi se pak pustíte do nebezpečných akcí, z nichž některé jste si mohli (a stále můžete) vyzkoušet v oficiální demoverzi, která je na Tiscali ke stažení již měsíc. Plná verze hry by se měla objevit už v dohledné době.

Unaveni neustálým uhýbáním se kulkám si můžete odpočinout v galerii u hry Etherlords II, jejíž vydání se chystá až příští rok. Jde o druhé pokračování směsice RPG a tahové strategie z fantasy světa Ether. Šestice nových obrázků vám poodhalí jen zlomek té krásy, kterou tento svět skrývá. Stejně tak si ale můžete všimnout, že to nebude zase tak mírumilovný svět, jak se na první pohled může zdát. Za každým rohem na vás bude v Etherlords II čekat nějaké překvapení a když bude hodně nepříjemné (např. na vás vyskočí jedna ze šestnácti nových kreaturek), můžete ho zkusit zažehnat některým ze 30 nových kouzel.
zdroj: PR, 3DGamersEurogamer

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.