zavřít

Cold Zero: The Last Stand oznámen

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Německý vydavatel Jowood oznámil Cold Zero: The Last Stand, novou izometrickou akční adventuru, která by měla vyjít někdy ve druhém kvartále 2002.

zdroj: Archiv

Ve hře se stanete Johnem McAffrey, maníkem který pracoval jako ostřelovač ve speciální policejní jednotce, nicméně když se mu omylem podařilo zastřelit rukojmí, dostal padáka. A tak se dostal ke své nové práci u firmy BioResearch, které se povedlo vyvinout genetickou zbraň známou jako Cold Zero. Poté co teroristická skupina napadla jejich labatoře a ukradla tento nebezpečný virus, je právě Vaším úkolem teroristy najít a zneškodnit, ještě předtím než způsobí globální katastrofu.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Cold Zero: The Last Stand má tedy celkem zajímavý příběh a snad se dočkáme i dobré grafiky a hratelnosti, jak to u her od JoWoodu bývá poslední dobou zvykem. Zatím pro Vás máme prvních pět obrázků ze hry a asi dvě minuty dlouhý filmeček (8 MB) v DivX.
zdroj: GamePort zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.