zavřít

Codename: Panzers, Darkfall, Cleric pics

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jedním z hrdinů real-time strategie s prvky RPG s názvem Codename: Panzers, a v této hře budete mít pro každou ze zúčastněných stran nějakého, bude člověk jménem Aleksandr Vladimiriov.

Narodil se 28. 12. 1911 na malé farmě na kraji vesnice Dmitrov. Jeho rodiče byli prostí farmáři, i když otec pocházel ze šlechtického rodu. Když byl Aleksandr povolán do kasáren do Moskvy, jehož život se od základu změnil. Během několika let do dotáhl až na poručíka a byl pověřen vedením skupiny obrněných jednotek. Jako dítě snil Aleksandr o tom, že bude traktoristou, válka mu však svěřila do rukou celou jednotky tanků. Chcete-li vidět, jak poručík Vladimirov vypadá, navštivte oficiální stránky. Naše galerie dnes obsahuje několik nových ukázek, které vám předvedou, jak vzniká v prostředí "Gepard engine editoru" jeden takový herní scénář. Codename: Panzers vyvíjí společnost Stormregion a vydávat ji bude v příštím roce CDV.

    


Codename: Panzers galerie  ||  Darkfall galerie  ||  Cleric galerie

Norský vývojářský tým Razorwax a řecká vydavatelská společnost Aventurine spolupracují na nové masivně multiplayerové RPG s názvem Darkfall, ze které vám dnes přinášíme několik nových screenshotů. Svět, do kterého se s tímto titulem jednou přenesete, se jmenuje Agon a podle tvůrců to má být jeden z největších dosud vytvořených online světů vůbec. Je složen ze čtyř kontinentů a stovek malých ostrůvků. Jelikož jde o fantasy hru, setkáte se zde s různými tvory různých ras a dovedností, jako jsou například draci, Elfové, Orkové, ad. Své místo v tomto světě budou mít i kouzla a čáry, stejně jako souboje a samozřejmě nikdy nekončící boj mezi dobrem a zlem. Darkfall bude o budování, dobývání, diplomacii, strategii a politice.

Do Ruska 16. století se podíváte s first-person hororovou hrou s názvem Cleric, od Plutonium Games. Jak si můžete všimnout, první čtyři screenshoty, které dnes také obohatili naši galerii, pocházejí z jedné lokace - je to pohled z jednoho místa uvnitř jistého moskevského domu, ovšem ze čtyři různých úhlů. Zatím není příliš co obdivovat, neboť se titul nachází stále ještě ve velmi rané fázi vývoje a proto tvůrci mají hodně co propracovávat a to nejen na texturách. Cleric sice poběží na známém Serious Sam enginu, avšak se střílečkou jako byl Serious Sam se srovnávat nedá. Ponese totiž i silné prvky RPG, stejně jako prvky adventury.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.