zavřít

Clive Barker's Undying info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Klasika světového literárního hororu a sci-fi Clive Barkera asi netřeba blíže představovat, spíše se zaměříme na hru Undying, kterou nyní dokončuje Spielbergova herní společnost DreamWorks Interactive.

zdroj: Archiv

Ta je umístěna do Irska kolem roku 1920 a jak možná někomu z předchozích řádků došlo, jedná se o hororovou first-person střílečku běžící na silně modifikovaném Unreal enginu. V takových hrách jdě hlavně o navození té správné atmosféry, jinak se z toho stane fraška a armády zombíků jsou všem jen k smíchu. Na to, aby se něco takového nepřihodilo, dohlíží samotný Clive Barker, s nímž tvůrci hry řadu věcí konzultují a dokonce použili jeho trochu strašidelný hlas pro jednu příšeru ve hře :) Bez zajímavosti není ani fakt, že hlavní hrdina bude mít kromě dobových zbraní (revolver, dynamit, molotov koktejl atd.) k dispozici také celou řádku útočných a obranných kouzel, což není (až na výjimky jako Alice), v podobných akčních hrách tak obvyklé.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Všechny dosud vydané obrázky a videa na mě působí trochu rozporuplným dojmem, neboť se Undying hodně podobá staršímu Bloodu, což nebyla zase tak úchvatná hra. Ale s finálním verdiktem musíme počkat pár týdnů, než má Clive Barker's Undying oficiálně vyjít pod křídly Electronic Arts. zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.