zavřít

Chromehounds v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už za měsíc by se měli mít majitelé Xboxů 360 možnost ponořit do válkou drásaného světa hry Chromehounds, vyvíjené japonským týmem FROM Software pro společnost SEGA.

zdroj: Archiv

Akce tohoto týmově a onlinově orientovaného titulu je postavena na mocných a obrovských mechanizovaných monstrech vybavených nejrůznějšími zbraněmi. Jak bude vyšňořen ten váš HOUND, jak se těm mašinám říká, to bude záležet na vás. Těšit se v každém případě můžete na podporu kooperativní i kompetitivní hry až 12 hráčů přes Xbox Live.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Akce v Chromehounds nebude až tak přímočarou záležitostí, jak by se mohlo na první pohled zdát. Uplatnit při ní půjde i strategické a taktické myšlení. V tomto ohledu bude záležet na tom, jakou roli v rámci svého bojového týmu zaujmete. V zásadě je šest možností, ale nemusíte se nutně přiřadit k žádné z nich, když nebudete chtít. Svého mecha si zkrátka nakonfigurujete podle svých vlastních představ. Na výběr přitom budete mít ze stovek různých zbraní. Módů jinak hra nabídne prý 13, map by mělo být kolem 115. Přislíben je také přísun dalšího obsahu online.
zdroj: FS

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.