Chromehounds v obrazech
zdroj: tisková zpráva

Chromehounds v obrazech

2. 6. 2006 15:15 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Už za měsíc by se měli mít majitelé Xboxů 360 možnost ponořit do válkou drásaného světa hry Chromehounds, vyvíjené japonským týmem FROM Software pro společnost SEGA.

Akce tohoto týmově a onlinově orientovaného titulu je postavena na mocných a obrovských mechanizovaných monstrech vybavených nejrůznějšími zbraněmi. Jak bude vyšňořen ten váš HOUND, jak se těm mašinám říká, to bude záležet na vás. Těšit se v každém případě můžete na podporu kooperativní i kompetitivní hry až 12 hráčů přes Xbox Live.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Akce v Chromehounds nebude až tak přímočarou záležitostí, jak by se mohlo na první pohled zdát. Uplatnit při ní půjde i strategické a taktické myšlení. V tomto ohledu bude záležet na tom, jakou roli v rámci svého bojového týmu zaujmete. V zásadě je šest možností, ale nemusíte se nutně přiřadit k žádné z nich, když nebudete chtít. Svého mecha si zkrátka nakonfigurujete podle svých vlastních představ. Na výběr přitom budete mít ze stovek různých zbraní. Módů jinak hra nabídne prý 13, map by mělo být kolem 115. Přislíben je také přísun dalšího obsahu online.
zdroj: FS

korgull

Nejnovější články