zavřít

Chrome: SpecForce odložena na srpen

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnešní várka nových screenshotů z akční sci-fi hry SpecForce polského Techlandu nejspíš nebyla vydána tak úplně nezištně.

Spolu s ní totiž vyšla také tisková zpráva společnosti Deep Silver, ze které jsme se dozvěděli, že došlo k odložení uvedení tohoto titulu na pulty obchodů. Zatímco původně jste se jej měli dočkat někdy v polovině července, podle nového plánu to bude až o měsíc později (předobjednávat ale můžete stále). Informaci máme potvrzenou také z Cenegy, jež zajišťuje českou lokalizaci hry. O dokončení SpecForce jste se mohli dočíst už začátkem června.


SpecForce se odehrává v nedaleké budoucnosti. Náhlý rychlý rozvoj technologií dovolil člověku realizovat dávný sen - kolonizovat jiné planety. Jenže lidstvo nebylo připraveno na všechny nástrahy s tím spojené a tak se záhy ujímají moci kriminální živly. Aby toho nebylo málo, tak se objevuje jakási záhadná substance, která v už tak dosti agresivních zločincích vzbuzuje ještě agresivnější sklony doprovázené absencí strachu a bolesti. Do boje proti těmto monstrům nastupuje z vůle Federace (původní vůdčí složky) speciální velmi dobře vyzbrojené komando - SpecForce.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.