zavřít

Chrome oficiálně potvrzeno

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoliv o Chrome, nové akční sci-fi střílečce z vlastního pohledu, jsme Vás podrobněji informovali už minulý týden, teprve nyní vydala polská firma TechLand oficiální tiskovou zprávu a také další nové screenshoty.

zdroj: Archiv

Kromě zbraní a implantátů, o kterých jsem se předtím zmiňoval, je v tiskovce také zmínka o taktice a používání nepřátelských vozidel.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Jak si můžete všimnout, na jednom ze screenshotů je motorový člun a pak ještě nějaký stroj (?), bylo by docela fajn, kdyby hra Chrome umožnila tyhle stroje ovládat. Na tuhle otázku budeme znát snad už brzo odpověď, protože Chrome by mělo vyjít asi tak za půl roku.
zdroj: BluesNews zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.