zavřít

Chaser - nové obrázky & info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes Vám přinášíme několik nových obrázků z Chasera, slovenské first-person střílečky, která vyjde někdy příští rok pod vlajkou FishTank Interactive.

zdroj: Archiv

Cauldron průběžně odhaluje některá tajemství a tak pokud čekáte, že Cauldron bude něco ve smyslu Soldier of Fortune, budete asi zklamáni. Vývojáři sice tvrdí, že jejich animační systém umožnuje rychle detekovat, která část těla byla zasažena - prý dokonce třeba i špičku prstu, ale nebudou tuto vlastnost využívat pro brutalitu. Podle nich může být hra dost dobrá i bez spousty násilí.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Můžete prý očekávat velmi dokonalé animace všech postav, plynulé animační přechody, např. z běhu do chůze, nebo dokonce i takové specialitky jako i drobné pohyby klobouku, ruksaku, brýlí apod. Jak to vypadá, Chaser bude zřejmě precizní hra, na které si autoři opravdu nechávají záležet. Nicméně je jasné, že to tato střílečka nebude mít mezi silnou konkurencí, která staví své hry (Kreed, DOOM3...) na "GeForce 3 grafice", vůbec snadné.
zdroj: Gameplex zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.