zavřít

Cézar vs. Galové v The Druid King

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na léto 2002 je plánováno vydání připravované strategie The Druid King, kterou programují chlapíci z bulharského Haemimont Games.

Naše galerie se dnes rozrostla o deset nových obrázků:


další nové obrázky

The Druid King svým hráčům nabídne dva herní módy - strategický a adventurní. Ve strategickém módu si zahrajete proti počítačovým oponentům nebo jiným hráčům přes internet využívajíc své strategické a taktické schopnosti k dosažení vítězství. Budete trénovat a velet mnoha jednotkám, najímat a vytvářet hrdiny, nabývat mocné artefakty a dobývat vesnice i pevnosti. Můžete se také zúčastnit rozsáhlých vojenských kampaní a pokusit se pokořit své nepřátele. Tento herní mód je prostě velice podobný klasickým RTS hrám. V adventurním módu budete mít pod kontrolou bandu hrdinů a zkoumat svět dokud nepropukne válka mezi Cézarem a Galským náčelníkem Vercingetorixem. Pak bude na Vás, ke které straně se přidáte. Povedete pevnosti a velké armády, budete hledat artefakty, které by Vás podpořily.

Během hry nebudete omezeni počtem jednotek, které chcete ovládat, vyhrát můžete jak se 40 jednotkami, tak třeba se 400. Grafický engine je kombinací 2D a 3D grafiky. Základními zdroji jsou: zlato, jídlo a populace. Ukládat pozice půjde samozřejmě během hry. Hra bude obsahovat také editor povolující vytvoření vlastních map, světů i scénářů. Rozdíly mezi Galy a Římany jsou prozaické - zatímco u Galských jednotek bude rozhodovat zřejmě kvantita, u Římanů spíše kvalita.
zdroj: GameScreenshots

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.