zavřít

Cesta kolem světa s 80 Days

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdo by neznal Verneovu Cestu kolem světa za 80 dní...

Kromě původního románu existuje v mnoha různých podobách, včetně několika filmových verzí, přičemž ta nejposlednější byla vyprodukována právě loni (do českých kin přišla v lednu, do slovenských v dubnu) a hraje v ní například slavný Jackie Chan, ale také Arnold Schwarzenegger. Ale to jsme poněkud odbočili. Tímto krásným dobrodružným příběhem se nechali inspirovat vývojáři ze společnosti Frogwares, která před pár dny zahájila provoz oficiálních stránek svého projektu a vypustila pár screenhsotů, jež si nyní můžete prohlédnout také v naší galerii.


Nová hra se bude jmenovat 80 Days. Odehrává se v roce 1899 a vypráví o mladém Angličanovi Oliveru Lavisheartovi, který souhlasil, že pomůže svému strýci Mathewovi vyhrát sázku - do 80 dnů objet celou zeměkouli a posbírat přitom nezbytné důkazy. Půjde o 3D adventuru kombinující vyšetřování, průzkum i špionáž. Podíváte se po stopách původního hrdiny Fogga a navštívíte postupně Egypt, Indii, Japonsko a nakonec i Ameriku.

Na výběr budete mít z několika stupňů obtížnosti. Budete muset umět dobře hospodařit s časem, penězi, jídlem i odpočinkem. Tvůrci slibují absolutní interaktivitu. Alespoň tedy v tom smyslu, že budete moci mluvit (se zhruba stovkou různých postaviček), běhat, skákat, převlékat se, spát, jíst a případně i sem tam někoho uplatit. Dokonce se budete moci svést na slonovi, ale i na nebo v dalších dopravních prostředcích, včetně vzducholodě. Těšit se prý můžete na velmi zábavné dialogy.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.