zavřít

Čest a síla v Strength and Honor

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Magitech Corporation ohlásila vývoj nové válečné strategie pro PC s názvem Strength and Honor.

Příběh hry nás zavede do prostředí starověkého Říma i okolních států a kolonií. Samotná hra začíná v momentě, kdy je Julius Caesar brutálně ubodán v Senátu. Markus Antonius a Oktavián chtějí sice pomstít jeho smrt, ale zároveň se také chopit vlády v náhle oslabené říši. Brutus a Casius vedou na jihu boje, aby obnovili upadající slávu římské republiky a egyptská královna Kleopatra dělá zas všechno proto, aby zabezpečila blahobyt pro svůj lid a také neztratila dřívější výsady.

Zhruba tak popisují tvůrci situaci, do které se se svým hrdinou dostáváte. Strength and Honor má kombinovat tahový management a souboje v reálném čase (tzn. něco jako Medieval: Total War) a hrát můžete za jednu z tehdejších civilizací jako Egypt, Galie nebo Řím. Hlavním úkolem je samozřejmě ovládnout co největší část známého starověkého světa, a to nejen vojensky, ale i hospodářsky a kulturně. Kromě diplomacie si můžete do svého paláce zvát uznávané filozofy, aby vás coby vládce podpořili, a zapomenout byste neměli ani na odměny pro své loajální vojevůdce. Hra vyjde odhadem nejdříve v druhé polovině příštího roku.
zdroj: GameSpyDaily

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.