zavřít

Čerstvé obrázky z C&C: Generals

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco obrázky ze hry Command & Conquer: Generals objevivší se včera na řadě internetových...

Zatímco obrázky ze hry Command & Conquer: Generals objevivší se včera na řadě internetových serverů byly staré (viz naše novinka z 6.5.), dnes jsme se díky preview na GameSpy dočkali dvou úžasných screenshotů a šesti doprovodných artworků s nákresy jednotek, které pochopitelně nemohly nebýt přidány do stále se rozrůstající galerie z této 3D real-time strategie od Westwoodu a pacifické divize Electronic Arts.


další nové obrázky

C&C: Generals budou jedním z hlavních trháků ve stánku EA na nadcházející výstavě Electronic Entertainment Expo, takže je velmi pravděpodobné, že se vynoří nějaké další ukázkové video přímo ze hry, jako se tomu stalo před pár týdny (info) na jedné korejské sajtě.
zdroj: GameSpy

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.