Celtic Kings, Firestarter, Dark Ore
zdroj: tisková zpráva

Celtic Kings, Firestarter, Dark Ore

31. 10. 2003 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Haemimont Games opět vypustily další screenshoty z jejich nadcházející RTS s názvem Celtic Kings: The Punic Wars.

Dnes na nich můžete vidět např. iberskou městskou radnici, kde dochází ke shromážděním a rozhodování o důležitých věcech; arénu, která sice může být místem pro zábavu, ale stejně tak se zde trénují válečníci; prohlédnout si můžete i iberskou svatyni, jediné místo, kde lze naverbovat kouzelnice; kasárna, kde sice z počátku můžete trénovat pouze dvě jednotky, ale poté, co začne fungovat kovárna, ze z nich vojáci jen pohrnou; a nakonec ještě krčmu, centrum veškerého dění.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
Celtic Kings: Punic Wars galerieFirestarter galerieDark Ore galerie

V galeriích dnes naleznete také nové obrázky z akční arkády Firestarter od GSC GameWorld. V této hře se stanete vězni stroje na virtuální realitu, který napaden virem na vás bude chrlit hordy různých stvůr. Vhod vám proto přijdou zbraně jako odstřelovací puška - přesná, ale ne příliš zničující klasika, brokovnice - i toto je klasická zbraň, ovšem podstatně účinnější, raketomet - jeden typ se třemi typy raket a druhý se čtyřmi, minomet - ve dvou provedeních (jde o jednu z nejmocnějších zbraní ve hře), dále poznáte zbraň založenou na generování vysokonapěťového náboje, ad.

Nakonec pro vás máme ještě ukázky z chystaného projektu Dark Ore od Raylogic. Je to futuristická akční 3D strategie a vesmírná simulace v jednom. Ztvárníte v ní vlastníka vesmírné těžební společnosti. Vaším úkolem má být vybudovat vesmírnou rampu, odkud se budete vydávat do okolního vesmíru těžit rudu. To samo o sobě nezní zase tak moc náročně, ale budou vás přitom nemile obtěžovat nejrůznější piráti. Dark Ore bude o budování, obchodování, strategii i akci. Kdy ovšem vyjde, je ještě ve hvězdách.

korgull

Nejnovější články