Broken Sword 3, Cypher, Jack the Ripper
zdroj: tisková zpráva

Broken Sword 3, Cypher, Jack the Ripper

28. 8. 2003 13:13 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Nejambicióznějším projektem vývojářů Revolution je jejich nové pokračování oblíbené adventury Broken Sword - The Sleeping Dragon.

Tento titul je již třetí v pořadí a co se grafiky i interface týče bude plně optimalizován jak pro PC, tak pro PS2 i Xbox. Stejně jako v obou předchozích dílech, i v tomto je hlavním tématem nějaké spiknutí a tajemství s kořeny hluboko v historii. Hlavními hrdiny jsou Nico a George, které tentokrát uvidíte v celé jejich 3D kráse. Než hra v listopadu tohoto roku vyjde, pokochejte se několika novými screenshoty v naší galerii.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
Broken Sword III galerie  ||  Cypher: Code of Ruin galerie  ||  Jack the Ripper galerie

Cypher: Code of Ruin je další hrou, ze které máme nové ukázky. Stejně jako v předchozím případě, jde o adventuru, jejímž tématem je jakási konspirace. Ujmete se role archeologa, který si vytyčil za cíl zneškodnit šíleného vědce vyrábějícího kdesi v ruinách starověkého Babylonu smrtící virus, aby jím zahubil svět. I tento titul má být 3D. Pokud vám něco říká Tritors Gate, pak vězte, že Cypher má být jejím pokračováním. Objevit by se mělo v září.

Do třetice zde máme ještě jednu 3D adventuru - Jack the Ripper. Ta je založena na historkách o jednom z největších a nejbrutálnějších masových vrahů v historii Británie. Vy zde ztvárníte roli reportéra, který sleduje případy nové série vražd v současném New Yorku, jež se velice podobají stylu známého Jack Rozparovače. Hra má být také 3D a obsahovat prvky hororu. Jejího vydání bychom se měli dočkat v listopadu.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články