zavřít

Breed - sada nových screenů

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V blízké budoucnosti dovolil prudký rozvoj vesmírného cestování lidstvu opustit svoji rodnou sluneční soustavu a vydat se kolonizovat nové světy.

V následujících stoletích se velké množství lidí přesunulo na několik obyvatelných planet v systému Besalius. Útok agresivní mimozemské rasy přišel náhle. S velkým vypětím se ho podařilo odvrátit, ale většina obraných zařízení byla v troskách. Nezbývalo než požádat Zemi o pomoc. Ta jako odpověd okamžitě posílá velkou část svých USC (United Space Corps) útočných lodí, které pomohou překlopit pomyslnou misku vah na stranu kolonistů. Po dlouhých a urputných bojích je ale většina flotily v nepoužitelném stavu a tak jedinou lodí schopnou návratu na Zemi je USC Darwin. Tam ale teprve zjistí celou pravdu. Napadení kolonií byl pouze zastírací manévr pro masivní útok na Zemi...
Zdá se Vám příběh povědomý? Ptáte se kdo je tou záhadnou agresivní rasou? Stačí napsat jedno slovo a všem příznivcům akčních stříleček už bude určitě všechno jasné. To slovo je - Breed.


další nové obrázky

Breed vzniká ve společnosti Brat Designs, kteří se chystají vydat verzi pro PC i Xbox prostřednictvím CDV někdy v druhé polovině příštího roku. Naše galerie se dnes rozrostla o pěkných pár kousků, které Vaši zvědavost alespoň na čas ukojí. Pokud ale přeci jen nebudete mít dost, navštivte oficiální stránku hry, kde je od včerejška k dispozici nový filmeček, který názorně předvádí, v jaké fázi vývoj této sci-fi střílečky je.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.