Breed - sada nových screenů
zdroj: Archiv

Breed - sada nových screenů

1. 3. 2002 15:31 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

V blízké budoucnosti dovolil prudký rozvoj vesmírného cestování lidstvu opustit svoji rodnou sluneční soustavu a vydat se kolonizovat nové světy.

V následujících stoletích se velké množství lidí přesunulo na několik obyvatelných planet v systému Besalius. Útok agresivní mimozemské rasy přišel náhle. S velkým vypětím se ho podařilo odvrátit, ale většina obraných zařízení byla v troskách. Nezbývalo než požádat Zemi o pomoc. Ta jako odpověd okamžitě posílá velkou část svých USC (United Space Corps) útočných lodí, které pomohou překlopit pomyslnou misku vah na stranu kolonistů. Po dlouhých a urputných bojích je ale většina flotily v nepoužitelném stavu a tak jedinou lodí schopnou návratu na Zemi je USC Darwin. Tam ale teprve zjistí celou pravdu. Napadení kolonií byl pouze zastírací manévr pro masivní útok na Zemi...
Zdá se Vám příběh povědomý? Ptáte se kdo je tou záhadnou agresivní rasou? Stačí napsat jedno slovo a všem příznivcům akčních stříleček už bude určitě všechno jasné. To slovo je - Breed.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
další nové obrázky

Breed vzniká ve společnosti Brat Designs, kteří se chystají vydat verzi pro PC i Xbox prostřednictvím CDV někdy v druhé polovině příštího roku. Naše galerie se dnes rozrostla o pěkných pár kousků, které Vaši zvědavost alespoň na čas ukojí. Pokud ale přeci jen nebudete mít dost, navštivte oficiální stránku hry, kde je od včerejška k dispozici nový filmeček, který názorně předvádí, v jaké fázi vývoj této sci-fi střílečky je.
zdroj: homepage zdroj: Archiv

korgull

Nejnovější články