Breed - lidstvo v ohrožení
zdroj: Archiv

Breed - lidstvo v ohrožení

14. 4. 2003 12:12 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Během několika málo dnů by se měla po malém (už druhém) opoždění objevit demoverze nadcházejícího akčního titulu s názvem Breed.

Protože tuto 3D akci vydává společnost CDV, měly by vyjít rovnou dvě verze dema, tedy jak anglická, tak německá. To byl asi právě kámen úrazu, proč došlo k onomu zpoždění - vyskytly se totiž nějaké potíže s lokalizacemi a také drobné technické problémy. Nicméně naši němečtí sousedé mají už zcela jasno ve vypuštění plné verze sci-fi střílečky Breed. Na pultech německých obchodů by se podle tiskové zprávy měla hra objevit na konci května. Ještě předtím titul tvůrci řádně uvedou na chystané a nezadržitelně se blížící výstavě E3, která se koná v Los Angeles.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

My vám dnes ale přinášíme především sadu zcela nových screenshotů, které vás do tajemného vesmírného světa akčního projektu Breed zavedou již dnes. Hra vám nabídne možnost pohledu jak z perspektivy první osoby, tak z perspektivy osoby třetí. Vašemu řidickému umění zde bude podřízena řada různých vozidel, resp. vesmírných korábů. Ale nepůjde jen o to, abyste se v těchto lodích proháněli jen tak vesmírem, půjde totiž hlavně o to, abyste se vypořádali s krvelačnou a nám velice nepodobnou rasou jménem Breed, která se rozhodla obsadit Zemi a vyhladit lidstvo. Cíl je tedy jednoduchý - zastavit invazi z vesmíru a zachránit lidské pokolení od totální destrukce.

Breed bude obsahovat také multiplayer až pro 16 hráčů, kteří si spolu budou moci zahrát jak po LAN, tak i Internetu. Klíčovou vlastností hry je umožnit více hráčům postavit se společnému nepříteli hezky bok po boku.
zdroj: Breedcenter

korgull

Nejnovější články