zavřít

Boj proti terorismu v RTS Ghost Wars (Field Ops)

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Hip Games, potažmo Hip Interactive, dnes ohlásila další novou real-time strategii.

Její název je Ghost Wars a pracuje na ní známý maďarský vývojářský tým Digital Reality. K jejímu vydání by mělo dojít začátkem příštího roku. Ghost Wars vás zasvětí do tajné války proti terorismu. Ve své moci budete mít pozemní, letecké i námořní jednotky elitních speciálních sil, které budete vysílat do nejrůznějších vysoce utajených akcí. Těšit se prý můžete na věrné vyobrazení moderního válečnictví.


Ghost Wars slibuje grafickou kvalitu first-person stříleček, což by měly doložit i první dva screenshoty. Hráči prý nebudou testování pouze co do schopností stratégů, důkladně bude prověřena také schopnost flexibilně reagovat v náročných situacích, např. přímo během nepřátelské palby.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.