zavřít

Boj proti tajemné mlze v Mistmare

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes do naší galerie přibylo několik zbrusu nových a poměrně dost akčních obrázků z nově připravované a tak trochu depresivní adventury/RPG od francouzských Arxel Tribe a Sinister Systems - Mistmare.

Tyto obrázky Vás nechají okusit alespoň část tajemné atmosféry.


další nové obrázky

Fantasy RPG/adventura Mistmare Vás postaví do role mnicha kouzelníka a pošle Vás do středověké Evropy existující v paralelním světě. Některé události, se kterými se při hraní setkáte, mají své místo také v historii našeho reálného světa. V Mistmare se však vývoj ubíral poněkud jiným směrem a tak rok 1996 (tehdy hra začíná) bude naprosto odlišný od toho, který jsme zažili my. Nad celým kontinentem se vznáší tajemná a děsivá mlha, která absolutně znemožnila komunikaci mezi všemi městy. Cestování je velice nebezpečné, nejen proto, že zemi ovládla strašlivá monstra.

Jak jsme se dozvěděli z jednoho interview, bude hra obsahovat asi stovku realistických postav (neutrální i přátelští NPC, kteří Vám budou často udávat směr) a mnoho opravdu zajímavých kreatur. Hlavní postava - Isador, bude na počátku obdařena některými neměnnými vlastnostmi. Další - např. síla, inteligence, odolnost a mnoho dalších., budou vzrůstat v závislosti na hráčově akci. Na takové podrobnosti, jaké se vyskytly v onom interview zde bohužel není prostor, ale máte-li chuť a tato hra Vás zaujala, určitě si ho nenechte ujít.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.