zavřít

Bode Miller Alpine Skiing info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fanouškové zimních sportů už bezesporu vyhlížejí nadcházející XX.

Olympijské hry v italském Turíně. Jak jste si mohli všimnout, během několika málo uplynulých měsíců už se na našich stránkách objevilo pár titulů, které se zabývají buď přímo všemi, anebo jen některými vybranými sporty, jež tam budou k vidění. Dnes pro vás máme oznámení dalšího "nového" projektu pro PC a PS2, tentokrát s tématikou alpského lyžování, přičemž se jeho patronem stal olympijský medailista a šampión světového poháru FIS - Bode Miller. Hra se jmenuje Bode Miller Alpine Skiing (v Německu už se nějaký ten pátek prodává pod názvem Ski Alpin 2006 mit Bode Miller / Alpine Skiing 2006) a my vám z ní dnes rovnou nabídneme i pár screenshotů a trailer. Vývojem titulu, který je licencován od RTL Enterprises, se zabývá studio 49Games (tvůrci sérií Ski Jumping a Alpine Skiing). Vydavatelem bude společnost Merscom. Termín byl stanoven na leden 2006.


S Bode Miller Alpine Skiing se podíváte do 18 světově nejproslulejších oblastí alpského lyžování - např. Adelboden (Švýcarsko), Beaver Creek (USA), Garmisch (Německo), Lake Louise (Kanada), Kitzbühel (ARakousko) a Yongpyong (Korea). K dispozici budete mít 32 svahů a užít si budete moci všech disciplín, tedy sjezdu, slalomu, obřího slalomu a superobřího slalomu. Hra slibuje dynamickou hratelnost, skvělou grafiku i jednoduché ovládání s nekomplikovaným menu. Hráči se dočkají v podstatě kompletní kariéry profesionálního lyžaře. Těšit se můžete na tréninky s podporou trenéra mezi jednotlivými soutěžemi, jednání se sponzory, rozhodování ohledně vybavení, apod. V této sportovní hře najdete zároveň i prvky RPG, protože na základě závodů se bude vaše postavička zároveň rozvíjet. Na výběr budete mít ze tří stupňů obtížnosti a ošizeni nebudete ani o multiplayer až pro 12 hráčů (Hot Seat, LAN nebo Internet).
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.