zavřít

Blood Omen 2 také pro PC

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoli i v tomto případě mělo původně jít jako u Raymana 3 pouze o konzolový titul (PS2 a Xbox), Eidos své příznivce z řad PCéčkářů nezklamal a nakonec oznámil, že jeho nová akční hra Legacy of Kain: Blood Omen 2 míří také na PC.

Faktem zůstává, že konzolová verze hry se dostane do obchodů už tento měsíc, zatímco na verzi pro PC si ještě několik týdnů počkáme. Nicméně pro Vás máme alespoň prvních pár obrázků, abyste měli alepsoň částečnou představu, jak bude Blood Omen 2 vypadat. Dalším střípkem do skládačky o této hře by pro Vás mohl být i minutový trailer (3,5 MB, DivX), který Vám dnes taktéž nabízíme ke shlédnutí.


další nové obrázky

Blood Omen 2 je přímým pokračováním v roce 1995 vydaného Blood Omen (PS2 i PC). Vývojovým týmem je opět americké studio Crystal Dynamics, které vlastní Eidos. Blood Omen 2 bude stejně jako v případě loňské hry Soul Reaver 2 (recenze) third-person akce založená na misích, a chybět samozřejmě nebudou ani souboje. Strhující příběh by hráče měl vthnout do rozsáhlého hodně detailně provedeného 3D prostředí. Kain - hlavní postava, svou cestu začne s dvěmi nadpřirozenými schopnostmi: "Mist" je mlha, která ho dokáže skrýt před nepřátelskými vojsky; a "Fury", což je bojový speciální útok. Kain během svého poslání navíc může nabýt dalších zajímavých a neméně důležitých schopností. A to se mu povede jedině poražením odpovídajícího nepřátelského "bosse", který touto schopností oplývá.
zdroj: PR

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.