Blitzkrieg, Soldner, Lock On pics
zdroj: Archiv

Blitzkrieg, Soldner, Lock On pics

10. 12. 2002 14:22 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Dvojici nových obrázků nyní můžete vidět v naší galerii k válečné real-time strategii Blitzkrieg, jež vzniká pod rukama vývojářů z Nival Interactive.

Tento titul svým hráčům umožní podívat se na válečné události ze tří různých stran. Budete moci ovládat vojska sovětů, němců a také spojenců. Tři jsou také kampaně, které se vám ve hře představí. Projekt se chystá na jaře 2003 vydat společnost CDV. Podrobnější informace naleznete v této starší zprávě.

Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv
Blitzkrieg galerie  ||  Soldner: Secret wars galerie  ||  Lock On galerie

Dva nové screenshoty dnes máme také v galerii u nadcházejícího vojenského taktického simulátoru s názvem Söldner: Secret Wars. O této hře z dílen studia Wings Simulations jste si mohli přečíst pár zajímavých informací v této zprávě. Jen dodám, že od té doby tvůrci přidali do arzenálu zbraní popsaného v sekci "Soldier Weapon System" na jejich webu ještě šest nových kousků pocházejících z Británie, Izraele, USA, Německa a Itálie. Titul má v úmyslu vydat společnost Jowood, a to někdy v létě příštího roku.

Letecký simulátor Lock On: Modern Air Combat nás také poctil novou dávkou screenshotů. Tento projekt od studia The Fighter Collection své hráče posadí, coby piloty válečných letadel do kokpitu některého z osmi strojů. Pokud se ale těšíte na příjemný vyhlídkový let, nechte si zajít chuť, protože v Lock On vás čeká hlavně akce nad do detailů propracovanou krajinou a doprovázená působivými realistickými zvukovými efekty. Vydavatelem titulu, chystaného na jaro 2003, společnost SSI.
zdroj: GameSpySimHQ

korgull

Nejnovější články