zavřít

Bláznivé slepice v Chicken Shoot

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Stačí letmý pohled na některý obrázek z čerstvě ohlášeného Chicken Shoot a hned vám musí být jasné, o jaký typ hry se jedná.

Stejně jako v u nás populárním Moorhuhn půjde o arkádovou střílečku, ve které je vaším prvořadým úkolem - ochránci zvířat prominou - zabíjet slepičky. Podobnost s Moorhuhn není žádná náhoda, Chicken Shoot je v podstatě jen její komerční podoba, i když lidé z ToonTRAXX takové označení jistě neuslyší rádi. Na vývoji tohoto titulu totiž strávili téměř dva roky a zanedlouho nám ho předvedou v demu.


nové obrázkykompletní galerie

Co nám Chicken Shoot nabídne? Kromě spousty zábavy tvůrci slibují až 25 000 ručně kreslených animací ve 12ti levelech na způsob Arcade nebo Classic. Na slepičky přitom budeme moci zákeřně použít pět různých zbraní, lišících se chováním a účinností. Samozřejmostí je i týmová hra přes internet, ve které se mohou sejít až čtyří přátelé těchto zvířátek. Příjemně zní jistě i fakt o systémových požadavcích a podle něj si troufám říct, že Chicken Shoot si může zahrát skutečně každý. Posuďte sami: Pentium 300 MHz, 64 MB RAM, 8 MB grafická karta. Zkrátka nepřijdou ani majitelé PS2, Xboxu, GBA, GameCube, počítačů Apple a dokonce ani uživatelé Linuxu. Plná verze Chicken Shoot vyjde koncem roku a pokud se chcete skutečně pobavit, omrkněte veselou homepage s vtipnou demonstrací samotné hry.
zdroj: GamersHell, homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.