zavřít

Bionicle: The Game - hra podle LEGA

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V chystané 3D akční adventuře Bionicle: The Game se vrátíte zpět do dávných časů a v kůži jednoho z šesti hrdinů klanu Toa se pustíte do mýtických bojů se zlem.

Vaším hlavním úkolem bude osvobodit ostrov Mata Nui ze zajetí stínů a znovu na něj přinést světlo. Aby toho mohlo být dosaženo, musíte nejdříve zachránit osadu Matoran a pomocí své legendární síly zničit ďábelského Makutu. Součástí hry má být jak boj, tak různé hádanky, na své si při prozkoumávání přijdou i dobrodružné duše. S vaší postavou postupně projdete všech šest rozdílných částí někdejšího topického ráje Mata Nui, podíváte se třeba na vrcholky hor, k velkým jezerům nebo gigantickým sopkám.


nové obrázkykompletní galerie

Po celou dobu na vás budou čekat různé nástrahy v podobě padajících kamenů, vichřic, žhavé valící se lávy nebo Makutových bojovníků. Ve hře se budete muset brodit přes rozbouřenou řeknu, pohybovat se v korunách stromů, sjet dolů sopečnou Mount Ihu nebo se potopit do hloubek jezera Naho. O tajemný a nebezpečný svět plný barev tedy nebude nouze, což můžete vidět i na sérii čerstvých screenshotů, pocházejících z verze pro PlayStation 2. Celý námět je převzat ze světa oblíbených dětských stavebnic a za vydáváním titulu stojí vedle Electronic Arts i známá společnost Lego, jejíž hry jsou už tradičně určeny spíše pro mladší hráče. Podle tiskové zprávy by se titul měl objevit na PC, PS2, GameCube a Xboxu někdy na podzim letošního roku.
zdroj: PR, TTG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.