zavřít

Big Mutha Truckers 2 také pro PC

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nejen pro konzole (PS2, Xbox), ale také pro PC připravuje britská vývojářská společnost Eutechnyx hru Big Mutha Truckers 2: Truck Me Harder, pokračování předloňské úspěšné arkády, která hráče zasvětila do života klanu Jacksonů a jejich království kamionů.

Tentokrát se budete snažit velkou Ma - šéfku klanu - dostat z vězení, kde skončila poté, co se přišlo na její snahu vyhnout se daňové povinnosti. Jediný způsob, jak ji z toho vysekat, spočívá v uplácení porotců. Potřebné finance na to budete ale muset nejdříve nějak získat. A k tomu vám právě poslouží váš kamion a schopnosti obchodníka.


V Big Mutha Truckers 2 si budete moci vybrat ze čtyř unikátních postaviček - Bobbie-Sue, Cletus, Earl a Rawkus. Jak už bylo naznačeno výše, herní styl připomíná arkádu. V tom, jak budete chtít dosáhnout daného cíle, vám hra nechá volnou ruku. Přepravovat budete kde co, tedy například diamanty, ale i prasata. Samozřejmě během svých cest narazíte na celou řadu překážek. Vypořádat se budete muset například s motorkáři, ale i padajícími kameny nebo zkorumpovanými policisty. Jízdu vám bude zpříjemňovat poslouchání čtyř radiových stanic - spíše ukecaná YAK FM, klasicky rocková D-ROK 102, ROK 1-11 s moderní rockovou hudbou a YEEHAW! FM pro milovníky muziky staršího data. Vydání hry je naplánováno na letošní léto.
zdroj: WP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.