zavřít

Beam Breakers až v červenci

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

I když se futuristická závodní hra Beam Breakers neobjeví v průběhu stále ještě probíhajícího a původně plánovaného jara, ale až v červenci, už od dubna můžete testovat demoverzi hry.

Dnes do naší galerie navíc přibylo pár nových obrázků, které by Vám mohly alespoň částečně zkrátit dlouhou chvíli.


další nové obrázky

Beam Breakers Vám předvedou dopravní situaci ve městech budoucnosti. S tím, co dnes naši silničáři nazývají krizovou situací, bude mít svět v Beam Breakers jen pramálo společného. Silnice už nebude třeba udržovat, protože se bude jezdit, nebo spíše létat po pomyslných cestách. To vše díky nové antigravitační technologii. To nicméně dává možná ještě mnohem větší prostor nejrůznějším gangům silničních pirátů k jejim nekalým činnostem a narušování poklidného dopravního života měst. V Beam Breakers bude na jedno byť největší velkoměsto planety takových gangů s vlastním stylem života a kulturou hned pět. Vozidel k použití bude okolo třiceti a každé z nich bude něčím výjimečné. Za plného provozu se tak hráč coby člen jedné skupiny pirátů za plného provozu bude řítit šílenou rychlostí a vyhýbat nejrůznějším nástrahám realistického a detalně propracovaného 3D prostředí.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.