zavřít

Battlefield Command - screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Naše galerie k 3D real-time strategii umístěné do válečných let 1941-1945 - World War II (pracovní název), se může pochlubit několika novými přírůstky.

World War II toho bude mít mnoho společného s jiným dílem stejného tvůrce, kterým je ruský Maddox Games. Jejich letecký simulátor IL-2 Sturmovik, byl totiž zasazen do stejného období a navíc, RTS World War II bude těžit z jeho modifikovaného herního enginu.


další nové obrázky

Více bychom se o této hře, jejíž vydání je odhadováno na začátek příštího roku, měli dozvědět až během květnové výstavy E3 v Los Angeles.
zdroj: DailyTelefrag

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.