Battle Mages, Fair Strike, Bionicle
zdroj: tisková zpráva

Battle Mages, Fair Strike, Bionicle

11. 7. 2003 15:15 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Vydavatelská společnost Buka Entertainment vypustila několik nových screenshotů hned ze dvou svých chystaných titulů.

Oba se v současné době nacházejí ve fázi alfa a jejich dokončení, resp. dokončení jejich anglické verze se očekává v průběhu posledního kvartálu tohoto roku. Prvním z nich je hybridní fantasy hra Battle Mages od Targemu, kombinující prvky RTS a RPG. Její příběh vás pozve do ohromného světa plného života a kouzel a nechá vás čelit řadě různých úkolů a dobrodružství. Battle Mages se bude moci pochlubit 16 rozsáhlými mapami s desítkami měst, brlohů a příšerek a také velkou rozmanitostí brnění, zbraní, magických artefaktů a dalších předmětů. Mise se budou odehrávat ve dne i v noci a počítejte i s různými rozmary počasí. Chybět nebude ani multiplayer.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
Battle Mages galerie  ||  Fair Strike galerie  ||  Bionicle galerie

Naproti tomu Fair Strike je akční hra, jež vás posadí do pilotní kabiny některého ze šesti řiditelných helikoptér - AH-64A Apache, RAH-66 Comanche, PAH-2 Tiger, Ka-50 Hokum, Ka-52 Alligator, Ka-58 Black Ghost. Budete se moci přepínat mezi vlastním pohledem, pohledem třetí osoby i pohledem z kokpitu. Vývojáři, kterými jsou v tomto případě G5 Software, dbají jak na precizní zpracování modelů zbraní, tak i fyziky a letecké elektroniky. K dispozici by mělo být 38 misí, během kterých se budete pohybovat v oblasti Karibiku, ve východní Evropě, jiho-východní Asii i na Středním východě. I tento projekt bude vybaven multiplayerem.

A nakonec ještě hra, která s těmi předchozími nemá nic společného, ale můžeme vám z ní dnes rovněž nabídnout několik nových ukázek. Jmenuje se Bionicle: The Game, je vyvíjena v dílnách studia Argonaut a vydávat ji bude společnost Lego Media. Kdy však k jejímu vypuštění dojde, zatím není přesně známo. Má jít o akčně laděný titul, ve kterém se seznámíte hned se šesti hrdiny známými jako Toa. Ti se budou muset postavit živelným silám kohosi zachránit a zlomit kouzlo, které seslal posel zla Makuta.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články