zavřít

Balík ukázek ze Space Empires V

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Právě před rokem mohli příznivci série Space Empires zaregistrovat informaci o vývoji dalšího dílu této strategické ságy - Space Empires V.

Až dnes vám z něj ale můžeme nabídnout první ukázky. V současné době se tento titul nachází ve fázi betatestování. Jeho vydání je naplánováno na poslední kvartál letošního roku. Reálný termín se však bude odvíjet až od průběhu a výsledků testování.


Space Empires V má představit celou řadu novinek, a to jak co do hratelnosti, tak co do grafiky. Fanouškové předchozí hry jistě uvítají, že se i tentokrát setkají s některými starými známými rasami. Nicméně, jejich vzhled by měl být poněkud odlišný. V zásadě však půjde o tatáž stvoření. Očekávat můžete samozřejmě i nějaké nové národy. Souboje prý budou probíhat v reálném čase, bude zde zároveň i možnost manuálního, případně automatického (v určitých časových intervalech) zastavení hry. Záměrem tvůrců je hru vybavit také multiplayerem, a to minimálně všemi módy, které byly už v SE4.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.